ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z NASZĄ OFERTĄ

Zajmujemy się przygotowywaniem prac magisterskich, licencjackich oraz inżynierskich. Piszemy prace dyplomowe o różnym charakterze. Przygotowujemy zarówno te o charakterze teoretycznym, praktycznym badawczym a także analitycznym. Pisane przez nas prace dyplomowe zgodne są ze wszystkimi obowiązującymi standardami. Zależy nam na jak największej satysfakcji naszych klientów w związku z czym najpierw przygotowujemy plan pracy i wysyłamy do akceptacji. Dopiero potem przystępujemy do realizacji jednego z rozdziałów. Prace przygotowywane są etapami ze względu na to, że chcemy, aby nasi klienci mieli do nich bieżący wgląd oraz wpływ na ich kierunek w każdym momencie realizacji.

W swojej ofercie posiadamy również poprawę prac przygotowanych przez naszych klientów. Jesteśmy w stanie dopasować prace dyplomowe do wymogów obowiązujących na uczelni a także do indywidualnych uwag promotorów. Możemy poprawić prace zarówno pod względem merytorycznym jak i technicznym. Dodatkowo również poprawiamy prace, które są plagiatami. Zawsze dla pewności przed wysłaniem pracy do klienta wysyłamy ją do sprawdzenia przez program antyplagiatowy.

Przedmiotem naszej pracy są również prezentacje, które przygotowujemy w formach wybranych przez klientów. Możemy wykonać prezentację w pliku tekstowym lub też w programie power point. Oprócz tekstu jesteśmy w stanie przygotować bardzo interesującą szatę graficzną, która powoduje, że wszystko wygląda jeszcze bardziej profesjonalnie.

Zajmujemy się przygotowywaniem różnego rodzaju prac zaliczeniowych. Nie ma żadnych ograniczeń tematycznych gdyż nasi specjaliści poradzą sobie z każdą dziedziną. Do prac zaliczeniowych wysyłamy również bibliografię ze spisem źródeł, które zostały wykorzystane do ich przygotowania.

Zapraszamy Do Zapoznania Się Z Naszym Cennikiem.

CENNIK

Przygotowywane Przez Nas Zlecenia Spełniają Wszystkie Standardy

1. Do wszystkich zleceń dołączamy bibliografię ze spisem źródeł, z których korzystaliśmy.

2. Przygotowujemy teksty w różnych językach w zależności od potrzeb naszych klientów.

3. Wszystkie zamówienia wykonywane są indywidualne potrzeby naszych klientów w związku z czym nie są plagiatami.

4. Każdy klient od początku do końca ma wpływ na kierunek w jakim będzie podążało jego zlecenie.

Nie czekaj na ostatnią chwilę!

Sprawdź naszą ofertę!

FORMULARZ SZYBKIEGO KONTAKTU!