MISJĄ NASZEJ FIRMY JEST ŚWIADCZENIE USŁUG NA JAK NAJWYŻSZYM POZIOMIE, ABY SPROSTAĆ WYMAGANIOM KAŻDEGO KLIENTA

Portal PisaniePracMagisterskichLodz.pl zajmuje się przygotowywanie prac dyplomowych od kilkunastu lat. Dzięki posiadanemu doświadczeniu a także współpracy z najbardziej wykwalifikowanymi specjalistami jesteśmy w stanie świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie. Osoby zatrudnione w naszej firmie posiadają minimum wykształcenie magisterskie a także na swoim koncie wiele napisanych prac zarówno licencjackich, inżynierskich oraz magisterskich.

Posiadamy bogatą ofertę

Zajmujemy się pisaniem nie tylko prac dyplomowych. Jesteśmy w stanie przygotować każdy tekst na indywidualne zamówienie każdego klienta. Zapoznaj się z naszą ofertą.

OFERTA

Profesjonalizm

Do każdego zlecenia dobieramy fachowców z tej konkretnej dziedziny. Zdarza się, że nad jednym zleceniem pracuje kilku specjalistów, jeśli tematyka tego wymaga.

Terminowość

Zawsze dotrzymujemy terminów realizacji ustalonych z naszymi klientami. Co więcej jesteśmy w stanie nawet zrealizować zlecenia w ekspresowym czasie.

Niezawodność

Jesteśmy w stanie pomóc każdemu klientowi i zrealizować wszystkie zlecenia. Nie zdarzyło nam się nigdy nikomu odmówić.

Nasi Fachowcy

John
JohnNative Speaker
Od 20 lat mieszkam w Polsce dzięki czemu biegle posługuję się nie tylko językiem angielskim, ale i polskim. Skończyłem studia magisterskie z filologii angielskiej a także podyplomowe. Mogę zagwarantować najwyższą jakość pisanych przeze mnie tekstów.

Napisane:

prace licencjackie – 93
prace magisterskie – 100
Natalia
NataliaHumanistka
Jestem absolwentką studiów magisterskich na kierunku psychologia oraz dziennikarstwo. W obszarze moich zainteresowań są różnego rodzaju nauki humanistyczne. Jestem osobą bardzo sumienną i do swojej pracy podchodzę z pasją.

Napisane:

prac licencjackie – 85
prace magisterskie – 98
Tomek
TomekInżynier
Zajmuję się pisaniem prac inżynierskich od 14 lat. Moje rozwiązania znajdują duże uznanie na uczelniach wyższych. Jestem osobą kreatywną, dla której nauki ścisłe od zawsze stanowiły obiekt zainteresowania. Moje projekty przygotowuje w programach AutoCAD, 3ds Max i wielu innych.

Napisane:

prace inżynierskie – 89
prace magisterskie – 96

Nie czekaj na ostatnią chwilę!

Sprawdź naszą ofertę!

FORMULARZ SZYBKIEGO KONTAKTU!